40 dní pěšky do Jeruzaléma přehled

40 dní pěšky do Jeruzaléma https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336450/bmid_40-dni-pesky-do-jeruzalema-Dcp-336450.jpg 4 2923 2923

22letý muž jde pěšky 1400 kilometrů do Jeruzaléma. Pořád se ztrácí a je trochu nešikovný, potká ale dobrý lidi. Jak to skončí: do Jeruzaléma dojde, ale pak ho na letišti málem zabije raketa. Komu to můžeš koupit: komukoliv ve věku 14–99 let se smyslem pro humor. Seznam alergenů: obsahuje vtipy o náboženství a tlustých lidech.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 40 dní pěšky do Jeruzaléma. Přihlašte se a napište ho.

Zorka
02.05.2024 audiokniha 3 z 5

Styl psaní a humor Ladislava Zibury byl pro mě při prvním díle atraktivní, při druhém neurazil a při poslechu této audioknihy mi přišlo, že už jsem přeziburovaná. Možná to bylo poslechem, možná se mi opravdu autorův humor přejedl.

fénix56
02.05.2024 4 z 5

Protože je to už několikátý cestopis, věděla jsem, že nemůžu čekat v knize výčet historických památek a jiných turistických atrakcí. Ale věděla jsem, že se pobavím u humorného a přitom napínavého popisu cesty. Hlavní je totiž pro Ládíka cesta, ne cíl.

Při své pouti do Izraele přes Turecko měl docela štěstí na místní obyvatele, až na jednoho moc přítulného Turka (ale poradil si). A taky měl štěstí, že ho neroztrhaly hordy zdivočelých psů, které často potkával.

Kitty
21.04.2024 1 z 5

Ještě nejsem ani v půlce a pochybuji, že se do Jeruzaléma dostanu. Nechápu vysoké hodnocení, nepřijde mi to ani zábavné, ani vtipné. Nějak mám pocit, že dnes už může vydat knížku kdekdo. Zápisky z cest, kde jsem co jedla a že mě bolely nohy, mám v šuplíku taky. Ale to je jen pro mě, pro někoho jiného to nemá žádnou hodnotu.

E-knihy zdarma aneb Nevystrč nos z knížky

26.03.2020

50 nejčtenějších knih minulého roku (2019)

27.02.2020

Stejně je zvláštní, jak často hodnotíme chování ostatních lidí jen podle toho, jaký výsledek přineslo nám - ale už nepřemýšlíme nad tím, jaké úsilí znamenalo pro ně.

Kniha 40 dní pěšky do Jeruzaléma v seznamech

v Právě čtených90x