6 kroků k vysněné zahradě přehled

6 kroků k vysněné zahradě
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/542544/bmid_6-kroku-k-vysnene-zahrade.jpg 4 1 1

Není důležité, jestli plánujete svou zahradu snů úplně od začátku nebo chcete přetvořit nějakou už existující – v každém případě jste tady správně. V této knize vám autor ukáže, jak v šesti krocích navrhnout zahradu tak, aby vyhovovala vám a vašemu způsobu života. Jedině tak se může stát vaší zahradou snů. Autorka knihy je zahradní architektka a majitelka firmy, která pomáhá lidem plánovat jejich zahrady snů. Ve spolupráci se svými klienty vytváří nové prostory, v nichž se cítí dobře a mohou si užívat života venku. Její moto zní: „Zahrada je tu pro lidi, nikoliv lidé pro zahradu.... celý text

Literatura naučná Hobby Zahrada
Vydáno: , Brázda (zemědělské nakladatelství)

6 Schritte zum Traumgarten: Das Arbeitsbuch zur Gartenplanung. Mit Checklisten, Pflanzentipps und Beispielplänen., 2023

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 6 kroků k vysněné zahradě. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

knihyKeMne
11.08.2024 4 z 5

Drobnější knížka určená všem, kdo si chtějí navrhnout zahradu svépomocí. Stručná, ale podává návod dostatečně a jednoduše. Nezatěžuje spoustou pravidel a snaží se myslet na všechno, včetně přesnosti odhadu rozpočtu. Praktická i ohledně konkrétních návrhů složení rostlin. Velké plus je, že oproti ostatním, které jsem na toto téma přečetla, nekončí u návrhu, ale zabývá se i radami ohledně postupu výsadby. Akorát končí náhle, tak nějak bez závěru, hned po kapitole s radami ohledně zahradního nábytku

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 6 kroků k vysněné zahradě v seznamech

Autorovy knížky