...a ještě kafíčko přehled

...a ještě kafíčko
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155397/a-jeste-kaficko-155397.jpg 3 8 8

Útlá knížka se snaží pobavit čtenáře řadou humorných historek z autorčina dětství. Dětské neplechy, představy, a hry s nečekaným efektem, popisuje autorka ve vyprávění o svém dětství, které prožila v milující a psychicky zřejmě velice odolné rodině, jež přežila v poměrném zdraví všechny skopičiny dvou malých holčiček. Nenáročná knížka je souhrnem komických příběhů, které se ústní tradicí šíří v každé rodině a na které se vzpomíná při rodinných sešlostech tím raději, čím delší čas uplynul od jejich někdy až ničivých důsledků.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize ...a ještě kafíčko. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (2)

FofrNožka
06.11.2019 3 z 5

Jednohubka. Máte-li splín, je to lepší než bílá kulatá věc z lékárny. Ovšem svým dětem tuto knihu zatajím, minimálně do jejich dospělosti. Mám obavy, že se mohli inspirovat. :-)

barbora4696
17.06.2014 4 z 5

Tuhle knížku jsem četla mockrát, od malička až do teď. Je to jako můj život se ségrou :D úplně to samé. Pěkná trdla, a samé průšvihy . Moc pěkně napsané a pro zasmání to pravé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha ...a ještě kafíčko v seznamech

satira humor

2005  57%Nevěry