...a máš mě rád? přehled

...a máš mě rád?
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293008/bmid_a-mas-me-rad-YeU-293008.jpg 4 104 104

Sedm kratičkých povídek současného autora, který se po exilu ve Francii usadil znovu v Čechách, věnovaných společnému tématu - vztahu dvou lidí.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize ...a máš mě rád?. Přihlašte se a napište ho.

PetrCepek
13.06.2024 4 z 5

Dostalo se mi do rukou jiné vydání z roku 1995, kde chybí například povídka "Osel", a naopak přebývá (a to doslova) "Pohádka nakonec". Zpočátku jsem měl pocit, že čtu nějaké ukázky z hodně probraného Pelcova šuplíku (Pražský biftek, Pomsta stáří), ale potom se to příjemně rozjelo až po závěrečnou "... a máš mě rád?" Jen ty popisy drbání v rozkroku by nemusely být v každé druhé povídce.

Janizoun
17.04.2024 4 z 5

V této knize byly pro mě neobvyklé, ale velmi čtivé krátké povídky, které se mi líbily. Na první pohled mě zaujala také pěkná obálka a velmi malý rozměr této knihy.
Ráda objevuji pro mě nové čtivo, nové povídky, nové autory a tento autor nejen zajímavě píše, ale dokáže i pobavit.

n.ezn.amy
11.04.2024 4 z 5

Soubor krátkých povídek, kdy první z nich Pražský biftek je spíše lehce hororová, ostatní jsou již více méně ze života. Nejvíce se mi líbila asi Věčná cesta, ve které se autor vrací ke svým hrdinům uprchlíkům z Československa a jejich životu v Marseille. A pochopitelně závěrečná povídka ... a máš mě rád? je o rozhovoru mezi mužem a ženou, kdy závěrečné rozuzlení se přímo nabízí a je vcelku pochopitelné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha ...a máš mě rád? v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x