Abeceda personalisty 2014 přehled

Abeceda personalisty 2014
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203665/abeceda-personalisty-2014-203665.jpg 5 2 2

5. aktualizované vydání Tento praktický ucelený přehled personalistiky je určen jak personalistům, tak i dalším uživatelům, kteří se zabývají personalistikou, např. sekretářkám, asistentkám, účetním, své v ní naleznou i majitelé malých firem zastávající rovněž funkci hlavních manažerů. Personalistika od A do Z podrobně a přehledně Abeceda personalisty provází průřezem nejdůležitějších personálních činností (personální strategie a řízení, získávání a výběr vhodných zaměstnanců, motivace zaměstnanců, měření výkonnosti zaměstnanců, jejich soustavné vzdělávání). Zasahuje rovněž do nezbytně souvisejících oblastí, jako jsou: •pracovní právo (uzavření pracovního poměru, změny pracovního poměru, překážky v práci, dovolená), •personální evidence (vedení osobního spisu, shromažďování osobních údajů), •odměňování, •bezpečnost práce, •vztahy k Úřadu práce, OSSZ, zdravotním pojišťovnám a odborům. Nejdůležitější změny v oblasti personalistiky pro rok 2014 Nové vydání Abecedy personalisty reaguje na změny vyvolané novelami zákonů. Především se jedná o vazby na rekodifikaci soukromého práva, dále se nově mění např. délka poskytování náhrady mzdy při dočasné pracovní neschopnosti, zvyšuje se úloha personálního marketingu, k zásadní změně došlo i v oblasti lékařských prohlídek vykonávaných poskytovateli pracovnělékařských služeb a v neposlední řadě se jedná i o změny v posuzování zaměstnaneckých benefitů.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Abeceda personalisty 2014. Přihlašte se a napište ho.

tsal
14.04.2017 5 z 5

Tato kniha mi doslova vytrhla pracovní trh z paty. K práci personalisty jsem přišla jako slepý k houslím a jen díky
Abecedě personalisty jsem se začala v oboru orientovat. Po roce praxe je spolu se Zákoníkem práce stále mou pravou rukou. Krom personalistické teorie, historie a současných trendů obsahuje všechny důležité informace v jasně srozumitelné a stručné formě, nabízí příklady z praxe, několik vzorů a u sporných věcí i nejčastěji preferovaný výklad. Rozhodně doporučuji jak profesionálům, kteří čas od času potřebují připomenout méně užívané oblasti, i laikům preferujícím prežvýkanou verzi ZP a souvisejících zákonů.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Abeceda personalisty 2014 v seznamech

v dalších seznamech1x