Píseň parku přehled

Píseň parku
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368071/bmid_pisen-parku-GHb-368071.jpg 4 12 12

Agus a příšerky série

Konečně je tady! Další pokračování bláznivě ztřeštěné série o partičce příšerek a o klukovi, kterému noví kamarádi převrátili život naruby. Nazdárek! Já jsem Agus Pianola. Touhle dobou už asi víš, že bydlím v pokoji plném příšerek, že jo? Proradný doktor Pučál je vyhnal z jejich knihy a ony neměly kam jít. Ale nejhorší na tom všem je, že doktor Pučál a jeho pomocník Nap jsou tady pořád a nepřestávají dělat nepříjemnosti. Teď si umínili přispět k tomu, aby se v našem městě, Galerně, postavilo megaobří obchodní centrum, které vymaže z mapy náš krásný park. Naštěstí to Paletka se svými štětci a Oktávek s kytarou zaonačí tak, aby doktor Pučál nepochodil. Těšte se na pořádně zamotané dobrodružství! Pro čtenáře od osmi let.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Píseň parku. Přihlašte se a napište ho.

hippiesak
26.01.2023 4 z 5

Jako jo, opět dobrý. Je to 3.kniha a úroveň si to drží prvních 2 dílů. To se málokdy povede ;) Grafika je super a začínám mít ty příšerky víc a víc rád :)

Natmi
13.12.2021 5 z 5

Tato knížka byla hezká a poučná. Že se nemá v krásné parku stavět obchodní centrum. Ale jak to dopadne to se potom sami dozvíte. Také bych si tuto knížku ráda přečetla znova.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Píseň parku v seznamech

v Právě čtených1x

pro děti od 8 let

Jaume Copons
španělská, 1966
2016  98%Už je tady pan Flat!
2016  87%Zachraňme Nautilus!
2018  88%Píseň parku