Aj ja som CHLAP 2.0 přehled

Aj ja som CHLAP 2.0
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420589/bmid_aj-ja-som-chlap-2-0-ab6-420589.jpg 4 1 1

Kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí, ako môžeš na sebe pracovať, zvýšiť svoju hodnotu po všetkých stránkach a stať sa celkovo schopnejším a príťažlivejším chlapom, aby si pritiahol do svojho života lepšiu ženu, príležitosti a ľudí. Táto kniha je pre tých, ktorí chcú od života niečo viac. Je pre ľudí, ktorí sa nechcú baviť o nudných témach s nudnými ľuďmi, vstávať unavení do svojho nudného a priemerného života po boku ženy, kde iskra už dávno vyprchala a sú iba spolubývajúcimi, jedia priemerné jedlo, pozerajú telku, vyzerajú priemerne, majú priemernú prácu, večer idú spať a ráno sa to opakuje celé odznova. Toto, myslím, nie je tvoja vízia života, aký chceš prežiť, nemám pravdu?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Aj ja som CHLAP 2.0. Přihlašte se a napište ho.

vmatusko
19.09.2019 4 z 5

Kniha, ktorá ma každého chlapa nakopnúť, aby začal na sebe makať.
Podrobne rozoberá a ponúka tipy v 10 oblastiach: Sebavedomie; Vystupovanie; Obliekanie a image; Výzor; Myslenie; Atraktívne ženy v okolí; Sociálny status; Vášeň; Peniaze; Komunikácia.
Keď muž zamaká na týchto oblastiach, zvýši svoju hodnotu a v očiach ženy bude atraktívny.
Dobre sa to čítalo, možno aj preto, že autor neponúka nejaké lacné triky ako zbaliť ženy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Aj ja som CHLAP 2.0 v seznamech

2016  56%Príťažlivosť