Aj králiky majú svoje zlozvyky přehled

Aj králiky majú svoje zlozvyky
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404675/bmid_aj-kraliky-maju-svoje-zlozvyky-2Df-404675.jpg 5 85 85

Králik a medvedica? A dokonca kamoši? Nikdy! Alebo… Medvedica sa nečakane prebudí uprostred zimného spánku. Keďže nemôže spať, rozhodne sa, že si konečne postaví snehuliaka. Králik to chce skúsiť tiež. A sám! Jeho snehuliak musí byť väčší a krajší! No vo chvíli, keď sa naňho rúti vlk, zistí, že by bolo fajn mať po svojom boku kamošku. Zábavná rozprávka o priateľstve, gravitácii, lavíne a snehuliakoch, pri ktorej sa popukajú smiechom nielen deti, ale aj ich rodičia.... celý text

Pohádky a bajky Pro nejmenší
Vydáno: , Albatros (SK)

Rabbit & Bear: Rabbit's Bad Habits, 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Aj králiky majú svoje zlozvyky. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (24)

Kobzíci
14.08.2024 5 z 5

Krásné ilustrace, málo textu ideální pro první čtení. Vtipný a zároveň poučný text.

Ellis03
14.12.2023 5 z 5

Úplně skvělá série, za mě. Krasne ilustrace (moc se mi libi, jak jsou barevne v každém díle sjednoceny s obálkou) - příběh naprosto kouzelný a naprosto dostačující. A myslím ze moji synové si už navždy budou pamatovat, ze králíci jedi svoje bobky :)

misssicccka
19.10.2022 5 z 5

Nadhera.
Nadherne ilustrace. Skvely text.
Nadchlo me, jak se z kratkeho pribehu da udelat plnohodnotna kniha a ne leporelo.
Prectete na 1 zatah.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Aj králiky majú svoje zlozvyky v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x