Ájurvédská kuchařka - Průvodce správným stravováním a zdravím pro jednotlivé konstituce přehled

nehodnoceno
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/369541/mid_ajurvedska-kucharka-pruvodce-spravn-Fpn-369541.jpg 0 0 0

Ájurvédská kuchařka představuje nový pohled na toto starobylé umění samoléčby. Více než dvě stě padesát vyzkoušených chutných receptů je určeno pro vyrovnávání jednotlivých konstitucí s důrazem na jednoduchost, snadnou přípravu a správnou výživu. Amadea Morningstarová, na Západě vzdělaná a mezinárodně uznávaná výživová poradkyně a Urmila Desaiová, vynikající indická kuchařka, jsou obě dobře obeznámené s řadou léčebných tradic. Ájurvédská kuchařka obsahuje hluboké pojednání o ájurvédské výživě, tridóšický pohled a způsoby, jak uskutečnit stravovací změny, jež budou trvalé.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ájurvédská kuchařka - Průvodce správným stravováním a zdravím pro jednotlivé konstituce. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ájurvédská kuchařka - Průvodce správným stravováním a zdravím pro jednotlivé konstituce v seznamech

v dalších seznamech1x