Ak mi uveríš přehled

Ak mi uveríš
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/183700/mid_ak-mi-uveris-IuU-183700.jpg 4 145 145

Jedenásty román obľúbenej autorky. Jedna omylom poslaná esemeska spustí okolo dvadsaťosemročnej Viki sled nečakaných udalostí. Stane sa to po rokoch, keď sa už spamätala zo zrušenia vlastnej svadby a smrti blízkeho človeka. Viki sa stará o malého synovca a jej citový život je na bode mrazu, stretáva však muža, ktorého pozná z minulosti...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ak mi uveríš. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (41)

rumova_kulicka
28.06.2023 4 z 5

Hlavní hrdinka je dost slušňačka, ale já vlastně taky, takže mi to nevadilo. Ten důvod, proč došlo ke všem těm zvratům byl docela blbý, ale tak je to kniha, žejo. Nějaká zápletka tam být musí. Celkově to bylo nabité dějem a postavami a dobře se to četlo. Přiznám se, že mi i slza ukápla. Určitě sáhnu i po dalším autorčině dílu. Na odreagování to bylo ideální.

moma08
09.10.2022 4 z 5

Sama bych si tuhle knihu asi nezvolila, ale když jsem byla v knihovně, tak mi jí doporučila paní knihovnice.
Je pravda, že mi trvalo nějakou dobu, než jsem se dala do čtení, ale nakonec jsem to zvládla a musím říct, že to nebylo špatné.
Moje hodnocení by bylo na 3,5 hvězdiček.

regulax
14.03.2022 3 z 5

Jednoduché čtení o životních útrapách, naivní zápletka lží a nedorozumění, tip knihy "mezi knihy".

Knižní novinky (20. týden)

12.05.2019

65 knižních novinek (23.10. - 5.11.)

23.10.2017

64 knižních novinek (9. - 23. října)

09.10.2017

Kniha Ak mi uveríš v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x