Aktivní kovy přehled

Aktivní kovy https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222608/mid_aktivni-kovy-222608.jpg 4 234 234

Vojín De Klerk byl nejdokonalejší superzabiják, kterého galaktická armáda kdy měla. Neznal nic než rozkazy, nehovořil jinak než jazykem vojenských hlášení a nezdravil civilisty jiným pozdravem než „Dobrý den, střeva ven“. Ale to je minulost. Armáda se ho zbavila a umyla si nad ním ruce. De Klerk už není vojenský superzabiják. Teď je mediální hvězda, nelítostný obchodník s nanuky, reverend církve Michaela Jacksona, velikonoční zajíček, masový vrah, milující otec, méďa Béďa, umělec vystavující v nejprestižnějších galeriích Oparu, krvelačný mašinfíra dětských vláčků...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Aktivní kovy. Přihlašte se a napište ho.

vlkodlaq
26.12.2023 4 z 5

Humor tak černý, že by mohl krást kola a vynikající hra s jazykem, tak bych definoval první dojmy z knihy. Některá slovní spojení jako by žila vlastním životem a ani příběh nezaostává, spád a čtivost bych zařadil spíše někam k Žambochovi nebo Kotletovi (tím nechci rozhodně porovnávat styl, pouze spád a čtivost), až se divím vcelku nízkému hodnocení. Pokud máte rádi suchý černý humor, inteligentní hru s češtinou prokvetlou brutalitou, tohle si určitě užijete. Vím, že já ano. Zvláště první část Aktivní olovo rozhodně stojí za pozornost.

KubaHanzelin
14.07.2023 1 z 5

Braková literatura mě poměrně baví, ale tohle bylo moc i na me:) hvězdu snad jen za popkulturní narážky a za pár ucechtnutí

denoush
09.02.2023 4 z 5

Rozhodně zajímavá a humorná kniha, ve které je kladen důraz na akci. Chvílemi tam na mě bylo akce možná až moc a hodně často, a tak jsem u toho nebyl tak napnutý. Ale jinak bych jí hodnotil kladně a určitě jí doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Aktivní kovy v seznamech

v Právě čtených5x