Akvaristika II: Biologie a chov vodních živočichů přehled
Lubomír Hanel
![Akvaristika II: Biologie a chov vodních živočichů Akvaristika II: Biologie a chov vodních živočichů](https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515849/bmid_akvaristika-ii-biologie-a-chov-vodn-u6Y-515849.jpg?v=1682956450)
Druhý díl Akvaristiky obsahuje přehled nejčastěji chovaných skupin živočichů v akváriích, údaje o vlastním chovu a odchovu některých druhů. V textu je zmíněno téměř 1500 druhů vodních živočichů, v příloze je na obrazových tabulích znázorněno 425 druhů. Součástí textu jsou i náměty na různá pozorování živočichů s ohledem na jejich životní projevy.... celý text
Můj komentář
Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Akvaristika II: Biologie a chov vodních živočichů. Přihlašte se a napište ho.
Nové komentáře (0)
Zatím zde není žádný komentář.
Související novinky (0)
Zatím zde není žádná související novinka.
Citáty z knihy (0)
Zatím zde není žádný citát z knihy.
Kniha Akvaristika II: Biologie a chov vodních živočichů v seznamech
v Mé knihovně | 1x |
Štítky knihy
akvaristikaAutorovy další knížky
2015 | ![]() |
1992 | ![]() |
1998 | ![]() |
2000 | ![]() |
2022 | ![]() |