Klinika přehled

Klinika
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207190/bmid_klinika-207190.jpg 4 47 47

Alex Delaware série

Byla ubodána v klidné, stinné aleji jedné z nejbezpečnějších losangeleských čtvrtí. Po tři měsíce policie marně hledala vraha Hope Devanové, profesorky psychologie a autorky kontroverzního populárně vědeckého bestselleru, tvrdě napadajícího mužské pokolení. Když případ převezme detektiv Sturgis, požádá svého přítele, psychologa dr. Alexe Delawara, aby pátral v minulosti profesorky Devanové.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

The Clinic , 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Klinika. Přihlašte se a napište ho.

Eicherik
28.08.2022 5 z 5

(SPOILER) Už trochu starší detektivka, devadesátá léta, ale povedená a vcelku napínavá. Z počátku se vyšetřovatelé nemají čeho chytit, ale postupně začíná mít případ spád. Psycholog Alex Delaware umí pokládat ty správné otázky a je to takovej klidnej sympaťák. Hlavní oběť, profesorka Hope Devanová má temnou minulost a motiv byl pro mě nečekaný. Pokud se mi do rukou dostane jiný díl téhle série, tak si jej přečtu.
Citace: Den odvozu odpadků. Všude přetékající popelnice, kontejnery a nadité igelitové pytle, svědčící o trestuhodném plýtvání spotřebními statky. Mezi nimi nervózně poskakující veverky, které v noci dozajista vystřídají jejich bratránci potkani.

AlenaF
23.08.2022 4 z 5

Dobrá klasika.

zdendula31
30.08.2021 4 z 5

Jedna z autorových méně povedených.Zbytečně rozvleklá.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Klinika v seznamech

vraždy psychologie