Stále půlnoc přehled

Stále půlnoc
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203337/bmid_stale-pulnoc-203337.jpg 3 178 178

Alex Morrowová série

Klid glasgowského předměstí je narušen brutálním přepadením. Ozdrojení muži v kuklách obsadí zdánlivě obyčejný rodinný dům a hledají muže, kterého nikdo nezná. Padne výstřel a ozbrojenci zmizí i s rukojmím a požadavkem dvou milionů liber. Pro vyšetřovatelku Alex Morrowovou to může být klíčový případ. Pokud by dostala šanci. Je průbojná, ctižádostivá a zoufale se snaží skrýt kostlivce ve svém šatníku – to jí na popularitě mezi kolegy nepřidá. Čím více se noří do případu, zjišťuje, že není jediná, která něco skrývá, a při odhalování tajemství jedné rodiny musí chránit to své...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stále půlnoc. Přihlašte se a napište ho.

oblakaknih
10.06.2024 3 z 5

3,5/5
Knihu jsem si koupila už před několika lety ve výprodeji, protože mě zaujala obálkou a anotací. A jak už to tak bývá, přišly jiné, na které se dostalo dřív a tato pomalu upadala do zapomnění. Naštěstí se na ni díky losovací výzvě konečně dostalo a já musím přiznat, že mě příjemně překvapila.
Bála jsem se, že půjde o podprůměrný thriller s neoriginálním námětem, který bude až nápadně připomínat ty, které jsem už četla. Opak byl však pravdou! Celý děj knihy je v tomto případě brán z jiného úhlu pohledu, případ jako takový je neotřelý. Kniha má atmosféru spíše špionážní a akčnější.
S postavami jsem v tomto případě měla trošku problém. Bylo jich velké množství hned v samotném začátku, byly navíc dost střídmě popsané, těžko zapamatovatelné a byl v nich trochu zmatek. Všechny se mi pár dní po přečtení slily v jednu změť.
Kniha se moc dobře četla, v tomto směru rozhodně předčila má očekávání. Styl psaní mi sedl, opět působil trošku jinak než jak jsem zvyklá.
Jediné, co bych ještě vytkla byly občasné zbytečné a nelogické informace. V textu je také větší množství chyb.
Po dlouhé době kniha, která mě opravdu překvapila a já se těším, co přinese další díl!

janina66
22.05.2023 2 z 5

Jediné kladné je výborná četba audioknihy.
Děj chaotický, žádná sympatická postava, špatné vyšetřování únosu.
Další pokračování si nechám ujít.

karaliene
09.04.2023 1 z 5

Od prvních stran jsem čekala, kdy to, co k psychothrilleru patří (napětí, katarze, rozuzlení), konečně přijde.
Jenže přišla akorát deziluze, že nic z toho, na co jsem od prvních stran čekala, nepřišlo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Stále půlnoc v seznamech

v Právě čtených7x