Aňa Zipsaňa přehled

Aňa Zipsaňa
https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74701/bmid_ana-zipsana-6xh-74701.jpg 4 179 179

Aňa žije v malom byte so svojou mamou. Robia spolu kopu bláznivých vecí a je im super. Mama sa však rozhodne presťahovať ku svojmu novému priateľovi. Aňa okrem nevlastného otca dostane aj dvoch nevlastných bratov. Novú rodinu nechce, a preto sa rozhodne trucovať – zazipsuje si ústa a prestane rozprávať. Ľady sa prelomia vďaka starej mame a jej bábikám.... celý text

Humor Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Slovart (SK)

Lizzie Zipmouth , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Aňa Zipsaňa. Přihlašte se a napište ho.

VioletMokrasova
09.12.2021 2 z 5

Taková normální ale moc hezká.

inachisio
18.08.2020 5 z 5

Tak tuhle knížku jsem v dětství přečetla snad stokrát a rozhodně patřila k mým nejoblíbenějším. Originální, dojemné a hezké.

medlovice
19.08.2018 5 z 5

Líza má vlastně stastný a spokojený život, ale ještě to neví. Její matka není žádná bláznivka , není ani jako Ilustrovaná máma , jen se zamilovala do chlapa , který je taky normální chlap, není alkoholik ani ji nebije. Líza totiž chce trucovat a nechce s nikým mluvit , možná je vyděšená z toho, že máma už není jen její, že mají nový dům a má dva nevlastní sourozence. Samova babička mi byla moc sympatická, nejen svou laskavostí ale já taky sbírám panenky ! Konečně někdo ,kdo mi byl blízký zájmem. ! A pak Líza zjistí jak byla hloupá a začne mít ostatní taky ráda. Knížka je tenounká , přečte se za hodinku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Aňa Zipsaňa v seznamech