Andělské vykládací karty přehled

Andělské vykládací karty
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373025/bmid_andelske-vykladaci-karty-wAo-373025.jpg 5 2 2

Tví andělé jsou ti nablízku, pamatuj, stačí na ně jen pomyslet. Máš po svém boku anděly, kteří ti pomáhají a vedou tě, kdykoli je potřebuješ. Andělské vykládací karty mezinárodně uznávané australské jasnovidky Debbie Malone jsou krásným souborem šestatřiceti mocných andělů, kteří vám pomohou v jakékoliv situaci. Například Anděl ochrany před stresem a Anděl léčení vám pomohou zvládnout obtížná období, zatímco Anděl kreativity a Anděl vědomostí vás budou inspirovat na cestě za vašimi cíli. Každá karta totiž vznikla jako přímé propojení s určitým andělem a můžete ji používat pro daný účel a kdykoli je třeba. V knize pak najdete průvodce významem jednotlivých karet a způsoby, jak karty rozkládat.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Synergie

Angel Reading Cards

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Andělské vykládací karty. Přihlašte se a napište ho.

RendyaDav
26.09.2023 5 z 5

Tyto karty vám mají připomenout duchovní bytosti, které máte neustále kolem sebe ,a pomohly vám znovu se s nimi spojit.
Při práci s těmito kartami se pokuste nahlížet na spolupráci s anděly z jiné perspektivy.

MiaErrian
24.04.2020 5 z 5

Tyhle kartičky vnímám trochu jako mezistupeň mezi taroty a andělskými radami. Samozřejmě mají nádherné ilustrace, ale ten styl komunikace k uživateli je také dost unikátní.
Já musela k takovým kartám dozrát několikaletou praxí právě s tarotem, pak mi ale sedly naprosto okamžitě. Vykládám si z nich téměř každý den.

RenataP
21.05.2018

Krásné obrázky, symbolické, realistické, čisté...
Sdělení jsou jasná a stručná.
Hodí se pro samostatné výklady i jako inspirace nebo doplněk k tarotům.
Nemají chybu, jsou průhledné a bez kompromisů.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Andělské vykládací karty v seznamech

andělé vykládací karty

Autorovy knížky