Nevidený přehled

Nevidený
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435702/bmid_nevideny-Hjq-435702.jpeg 4 291 291

Anders Knutas série

Gotlandské skoré leto je v najkrajšom rozpuku, blížia sa prázdniny a turistická sezóna. Helena a Per usporiadajú vo svojom letnom domčeku každoročný večierok, ktorý sa však končí žiarlivou hádkou. Helena sa neskôr vyberie na prechádzku a ráno ju nájdu na pláži zavraždenú. Krátko nato sa nájde mŕtvola druhej mladej ženy. Medzi obyvateľmi ostrova a prichádzajúcimi letnými hosťami sa šíri panika. Polícia vo Visby chce chytiť páchateľa ešte pred turistickou sezónou a prv ako vrah znova udrie. Nevidený je prvá časť úspešnej série švédskej autorky Mari Jungstedtovej o komisárovi Andersovi Knutasovi a Karin Jacobssonovej, ktorí v gotlandskej idyle vyšetrujú záhadné vraždy.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Slovart (SK)

Den du inte ser , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nevidený. Přihlašte se a napište ho.

princesse
21.06.2024 4 z 5

Za mě spokojenost, i když našla bych pár věcí, které by se daly vytknout. První setkání s autorkou a jdu si dát druhý díl. Takže doporučuji, kniha se četla velmi dobře. Ovšem severská jména se již dávno ani nesnažím správně vyslovit. Čtu si je prostě v duchu po svém.

baji42
04.11.2023 4 z 5

Slušná severská detektivka. Díky této autorce jsem se dozvěděla o existenci ostrova Gotland a o životě na něm.

Radimka
16.08.2023 4 z 5

Dobrá detektivka, ve které není sto nezapamatovatelnych jmen. Pochopitelný, nepřekombinovaný příběh. I když jsem poznala vraha, hned jakmile se tam objevil, tak mě to docela bavilo

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nevidený v seznamech

v Právě čtených2x