Skotské anekdoty přehled

Skotské anekdoty
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45211/skotske-anekdoty-45211.jpg 4 22 22

Anekdoty série

Sbírka anekdot o Skotech a všem skotském. Ilustrace Neprakta. "JE TO PRAVDA, že MacHardy při rybaření převrhl loďku a utonul?" "Ano, jeto smutná pravda. Je dočista mrtev. Představte si, když ho vytáhli a prohlíželi mu kapsy, on se ani nepohnul" "BYL JSTE někdy trestán?" "Bohužel. Platil jsem pokutu za koupání na zakázaném místě." "A od té doby?" "Od té doby jsem se nekoupal" DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ na závěr: V poslední době se rozmohly ve všech časopisech skotské anekdoty. Upozorňu- jeme, že nejlepší skotská je - whisky.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Skotské anekdoty. Přihlašte se a napište ho.

eraserhead
01.11.2011 5 z 5

"V poslední době se rozmohly ve všech časopisech skotské anekdoty. Upozorňujeme, že nejlepší skotská je - whisky." Hodnocení se myslí odvíjí hlavně od toho, zda má čtenář/ka smysl pro humor a zda má humor rád/a. Jak je u podobně zaměřených knih zvykem, najdou se tady jak vtipy velmi suché, tak špeky, které vás na pár minut odrovnají. Výhodou skotských anekdot je, že mají místy absurdní nádech a to já rád. "Setkali se na Vysočině dva skotští houbaři u krásného hříbku. Slovo dalo slovo, a teď jsou tam dva malé pomníčky."

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Skotské anekdoty v seznamech