Ani ryba ani rak přehled

Ani ryba ani rak
https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73120/ani-ryba-ani-rak-73120.jpg 3 42 42

Humorně laděný příběh dvou žen, které se neznají, a přece jsou si tak podobné. Obě se pravidelně přicházejí radit ke kartářce o svých problémech. Když to nejméně čekají, svede je náhoda dohromady...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ani ryba ani rak. Přihlašte se a napište ho.

Hanuja
26.05.2020 3 z 5

Příběh dvou žen a jejich každodenních radostí i problémů, tak jak je život přináší a jenž známe ze svého vlastního života. Knížka je krátká, přečetla se rychle, vracet se k ní už nikdy nebudu.

Aleh
11.09.2019 3 z 5

Příběh o dvou ženách, jejichž osud byl tak podobný! Dalo by se říct, ničím zvláštní a přece osobitý. Takových příběhů je! Ale když se mě to dotýká, tak je pro mě nové, neznámé, zvláštní, osobní. Pak je můj pohled na příběh jednoduše jiný. Příběh na jedno odpoledne, čtení především pro ženy.

ladna
19.04.2019 5 z 5

Skvělá jednohubka, která přesně vystihuje dnešní vztahy v partnerství, a také to jak nás ovlivňují cizí lidé (kartářka), jinak by se hrdinky nepohnuly z místa.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ani ryba ani rak v seznamech

v Právě čtených1x

2002  59%Máslo na hlavě