Annejet má problémy přehled

Annejet má problémy
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31606/bmid_annejet-ma-problemy-rDc-31606.jpg 4 94 94

Annejet série

< 3. díl

Svazek románového seriálu z prostředí holandských středoškoláků sdružuje dvě knihy, a to Každý máme něco a Změny a proměny. V první se Annejet zaplete se svou přítelkyní do "maléru" v souvislosti s partou nezodpovědných výrostků, ve druhé spolužáci Annejet originálním způsobem zasahují, když se mají rodiče Annejet rozvádět.

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Mladá fronta

Stuivertje wisselen, Ledereen doet maar , 1978

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Annejet má problémy. Přihlašte se a napište ho.

V.Lenka
27.04.2023 4 z 5

Na knihu jsen narazila náhodně v místní knihobudce. Kniha byla ve špatném stavu (politá a rozlepená vazba), ale zaujal mne na ni její název a autorka. Zněly totiž holandsky. Mám pro tuto zemi i jazyk velkou slabost, proto jsem knihu na čas ubytovala ve své knihovně.
Obávala jsem se plytkého dívčího románku, ale musím uznat, že mne kniha příjemně překvapila. Bylo pro mne zajímavé číst, jak žila holandská mládež v období, kdy mí rodiče vstupovali do dospělosti. Hlavně mě bavilo to, jak nevěru svého muže vyřešila maminka Annejet. Pro náctileté dívky je kniha úplně super, já si ji užila i jako dospělá.

Johhanka79
02.04.2023 3 z 5

Čtení pro náctileté. Přečetla jsem jako dospělá populace a neoslovila mě. Asi to není špatná kniha, ale nevím prostě přišla mi nezáživná o plácání, které je o ničem. Důležitě nedůležité. Až konec má smysl...

Cajda
10.06.2021 4 z 5

Skvěle se čte, potkala jsem ji teď, až jako dospělá, ale bavila mne - super oddechovka!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Annejet má problémy v seznamech

v dalších seznamech1x

Miep Diekmann