Červená královna přehled

Červená královna
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539293/bmid_cervena-kralovna.jpg 5 22 22

Antonia Scottová série

1. díl

Ještě nikdy jste nepotkali nikoho, jako je ona… Antonie Scottová je výjimečná. Velmi výjimečná. Není to ani policistka, ani kriminalistka. Nikdy nedržela v ruce zbraň ani nenosila odznak, a přesto dokázala vyřešit celé desítky zločinů. Už je to však nějaký ten pátek, co zásadně neopouští svůj skromný půdní byt. Protože na věcech, které ztratila, jí záleží mnohem víc než na těch, které na ni čekají venku. Kromě toho ani nepřijímá návštěvy. Proto se jí vůbec, ale vůbec nelíbí, když slyší neznámé kroky stoupající po schodech do nejvyššího patra. Ať už je za dveřmi kdokoliv, Antonia si je naprosto jistá, že on nebo ona hledá ji. A to se jí samozřejmě líbí ještě méně. Takový thriller jste ještě nečetli! Fenomén, který zaujal miliony čtenářů po celém světě.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Reina Roja

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Červená královna. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (8)

uxor
včera 5 z 5

Děkuji Jenny46, na základě vašeho hodnocení jsem zanedbávala domácí práce a četla a četla... moc rychle a teď budu netrpělivě vyhlížet pokračování.
Jeden z nejlepších thrilerů, lituji, že mohu dát jen 5 hvězd.

alzbeta4340
včera 5 z 5

Začetla jsem se okamžitě, tato španělská akční detektivka se mi líbila. Vyšetřovatelé byli sympatičtí, policista z klasického oddělení s určitým morálním škraloupem a členka speciální jednotky, velmi inteligentní, ovšem s příšerným rodinným zázemím. Vyšetřování vražd a únosů probíhalo logicky, konec ovšem nebyl stoprocentně vysvětlený. To mi tak úplně nevyhovuje, i když chápu, že si autor takto dělá prostor ke dalšímu pokračování.
Přesto hodnotím jako povedené čtení.

ydnac
24.09.2024 5 z 5

JE CHYTRÁ.
JE ZVLÁŠTNÍ.
ANTONIE SCOTTOVÁ.

Dokáže vnímat víc než ostatní lidé.
Její mozek byl vycvičen k supervýkonu.
Pamatuje si všechno, co kdy přečetla!!!

Dlouho nepomáhala s žádným případem, ale Mentor jí chce zpět.
Jejím parťákem se stává inspektor Gutierez. Něco přes 40 let, robustní postava (nééé že by byl tlustý:-), ruce jako pánve - zvedá tuny kamení :-). Takový trošku průserář :-), ale rozhodně dobrý člověk.
Společně vyšetřují vraždu a únos.
Rodiče obětí však něco tají...
A čas běží!

Výborná kniha!
Doufám v další díl :-).
Děkuji Jenny46, že mě na tohoto autora navedla :-).

Šarlatový závoj, Hrob na kopci a další knižní novinky (32. týden)

04.08.2024

Kniha Červená královna v seznamech