Atlas zvířat celého světa přehled

Atlas zvířat celého světa
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367327/mid_atlas-zvirat-celeho-sveta-CMC-367327.jpeg 4 7 7

Tento atlas ti představí typickou zvířenu jednotlivých světadílů a geografických oblastí. Živočichové jsou představeni ve svých přirozených prostředích a dozvíš se o nich spoustu informací a zajímavostí. S Atlasem zvířat celého světa se o fauně, která obývá naši planetu, dozvíš vše podstatné!

Příroda, zvířata Pro děti a mládež Encyklopedie
Vydáno: , Pikola

Mappe degli animali , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Atlas zvířat celého světa. Přihlašte se a napište ho.

FMMMM
09.06.2019 4 z 5

Atlas má spousty krásných ilustrací, mnoho informací o zvířatech na různých kontinentech. Děti z obrázků zvířat mají velkou radost, Výtku mám k popisu samostatných států, navíc například Českou republiku zde nenajdete vůbec.

jasnenka
07.04.2018 3 z 5

Souhlasím s komentářem níže... kniha je super, bohužel já nemůžu překousnout to děsné písmo !!! Čitelné jen hodně z blízka, takže prohlížení knihy se synem je pro mě spíš trestem.

elenai
10.01.2018 5 z 5

Nádherná kniha plná barevných ilustrací a zajímavých informací o živočiších, o jejichž existenci jsem neměla ani potuchy. Člověk chce listovat stále znovu a znovu, pořád dokola a kochat se. Jedinou výtku mám k doplňovačce stop zvířátek na konci knihy. Jižní Amerika je zpřeházená.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Atlas zvířat celého světa v seznamech

v Právě čtených1x

Autorovy knížky