Až na konečnou tmy přehled

Až na konečnou tmy
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/213914/mid_az-na-konecnou-tmy-213914.jpg 4 59 59

Nepřecenila začínající psychiatrička Claire Watersová své síly při experimentální terapii psychicky zatíženého delikventa Todda Quimbyho? Byla to ona, kdo v něm teď probudil sériového vraha, a dokáže sama vyváznout živá? Pomůže jí policejní detektiv Nick Lawler, a pomůže také ona jemu?

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Až na konečnou tmy. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (20)

Gibis
07.03.2022 2 z 5

Já hodně nerada knihy kritizuji, protože sama mám občas potíž napsat i krátký smysluplný komentář a proto obdivuji každého, kdo dokáže napsat celou knihu. Ale toto teda byla slátanina všeho možného i nemožného. Námět nebyl špatný, ale to zpracování je opravdu hodně pokulhávající. Možná je to tím, že autoři jsou scénáristé a jednotlivé scény si dokážu představit v akčním thrilleru, ale jakoby ty scény nedokázali scelit dohromady. Aspoň se to rychle četlo a nemusela jsem se s knihou trápit dlouho.

jprst
23.05.2020 2 z 5

Moje špatná volba, do alespoň průměrného thrilleru to má dost daleko. Jedna z knih, které se sice dají přečíst, ale na které brzy zapomenu a dokonce i rád.

Merlinit
30.10.2019 3 z 5

Obstojné, ale... Hlavní hrdinka je nevyrovnaný amatér, hlavní hrdina trochu bezzubý macho, všechny vedlejší postavy byly ploché až k zbláznění, prostor dostali jen hlavní hrdinové a ti zase meldovali dokola totéž...

Knižní novinky (1. - 7. 10.)

30.09.2012

Kniha Až na konečnou tmy v seznamech