Až na vrchol hory přehled

Až na vrchol hory
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232775/mid_az-na-vvrchol-hory-232775.jpg 3 48 48

Brutální vražda stockholmského návštěvníka restaurace, svědek, který nic nechce nic vidět a slyšet, nevysvětlitelná exploze ve věznici s maximální ostrahou a vražedná válka mezi dvěma gangy – po bestsellerech Misterioso a Zlá krev přichází nejčtenější skandinávský autor thrillerů s novým případem a jeho vyšetřovateli – Paulem Hjelmem a Kerstin Holmovou.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Upp till toppen av berget, 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Až na vrchol hory. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (17)

Péťa1950
20.07.2023

Druhý komentář, ke knize jsem se nakonec vrátila, stále jsem měla problém se jmény a určením, kdo je kdo. Zajímavý pohled na společnost ve Švédsku. Nacismus ve společnosti, který si my neuvědomujeme. Všechny řešené zločiny nakonec splynou v jedno. Brutalita. Postupně se projevují charakteristiky osob na obou stranách zákona. Ke každému komentáři by patřil jiný počet hvězd, tak nedávám žádné. Pro mne nový autor, zkusím další knihu.

Péťa1950
08.07.2023

Ztrácím se v textu, už nebudu pokračovat. První kniha od autora, asi i poslední.

asam
08.05.2021

Jestliže mě do cca 50. stránky kniha nezaujme, odkládám ji nedočtenou. To je právě ten okamžik. Bohužel.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2005 - Deutscher Krimi Preis (2. International)

Kniha Až na vrchol hory v seznamech

v Právě čtených1x