Balkón bol privysoko přehled

Balkón bol privysoko
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/16832/bmid_balkon-bol-privysoko-16832.jpg 3 1 1

Hrdinom je človek so zmäteným prístupom k svojej rodine, priateľom, plný nezmyselných pohnútok, až nakoniec ho to všetko privedie k tomu, že svoju nevernú ženu vyhodí z balkóna.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Balkón bol privysoko. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Riccia
12.12.2017 3 z 5

Knížka, kterou jsem náhodou objevila ve staré knihovně a která se mi hodila do Čtenářské výzvy 2017, byla zpočátku pěkným oříškem. Těžko jsem se rovnala s alegoriemi a dalo mi dost práce proniknout k tomu, "co tím chtěl básník vlastně říci". Přeskakování hlavního hrdiny z lidské podoby do podoby psa, skokana, hlemýždě, havrana a dalších zvířecích tváří, postava zlého našeptávače s deštníkovými křídly a i samotné jméno hlavního hrdiny - Michal ...ský se mi nějak těžko zpracovávaly. Některé odstavce jsem četla i několikrát místy, abych je jakž takž pochopila. Dokonce jsem to chtěla vzdát, ale asi v půlce knihy se to zlomilo a cestu ke knize jsem si přeci jen našla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Balkón bol privysoko v seznamech