Bavilo ma žiť přehled

Bavilo ma žiť
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404346/bmid_bavilo-ma-zit-k3Z-404346.jpg 4 135 135

Maddy je oddaná manželka a matka sedemnásťročnej Eve. Stará sa o domácnosť, má pre každého čas a je skvelou hostiteľkou. Vždy pamätá v prvom rade na druhých a v neľahkých životných chvíľach vie dobre poradiť. Pre svoju rodinu je bezpečným prístavom... až do chvíle, keď jedného dňa dobrovoľne odíde zo sveta. Jej manželovi Bradymu a dospievajúcej Eve to zlomí srdce. Dookola si kladú otázku, čo sa mohlo stať. Ako mohla milovaná osoba tak náhle a zdanlivo bezdôvodne odísť z ich života? Ako majú pokračovať bez nej? Z jej denníka sa o nej dozvedajú viac. Zisťujú, že ju vôbec nepoznali, a musia čeliť aj nepríjemnej pravde o sebe. Lenže Maddy ešte nie je pripravená celkom opustiť svoju rodinu. Najskôr chce za seba nájsť náhradu. Do oka jej padne krásna a spontánna Rory. Vysvitne, že sama prežila osobnú tragédiu. Čo sa skrýva za Maddinou záhadnou smrťou? Zmieri sa jej rodina s minulosťou a nájde šťastie v ďalšom živote bez nej?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

I Liked My Life , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bavilo ma žiť. Přihlašte se a napište ho.

aydam
27.04.2024

"Porod je, jako by ses snažila vykadit meloun, zatímco tě osahává pošťák."

Miluji život i sám sebe a odhazuji tuto knihu. Třeba udělá radost někomu jinému.

Hradčiatko
25.04.2024 5 z 5

Prečítala som z jeden deň, a to pôvodne ani nebol zámer do čitateľskej výzvy, nemohla som sa skrátka odtrhnúť... Nádherne napísané, citlivo a uveriteľne, a to aj pre čitateľov ako som ja, kde je samovražda, večná prítomnosť duše, vzťahy s dospievajúcimi deťmi a tenký ľad krehkosti života denným chlebom. Doporučujem so zápisníkom, dá sa poznamenať hodne životných postrehov, trefných a neotrepaných!

Gracinka
08.05.2023 5 z 5

Knížka mě naprosto pohltila. Je v ní spoustu věcí k zamyšlení. Zvlášť když to člověk může přenést na vlastní život. Přesně chápu pocity Maddie i Eve.

Knižní novinky (29.1. - 11.2.)

29.01.2018

Kniha Bavilo ma žiť v seznamech

v Právě čtených4x