Bez filtru přehled

Bez filtru https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368743/bmid_bez-filtru-XRh-368743.jpg 4 235 235

Knihu BEZ FILTRU jsem napsala já, Kristýna Dolejšová, autorka projektu #ZaNormalniHolky. Co na vás v knize čeká? Můj osobní příběh. Moje dětství. Moje poprvé. Mé diety, mé vztahy a má (ne)láska k sobě samé. Jak (doopravdy) vznikl projekt #ZaNormalniHolky Co je jeho cílem Tajemství jeho obrovského úspěchu (věř nebo ne, roli v tom hraje toaleťák) Výsledky anonymního dotazníku o těle a sebevědomí, jenž vyplnilo přes 5000 dívek Odpovědi na Vašich 50 nejčastějších otázek (i) na (moje) tělo Mých 13 osobních pilířů, díky nimž se mám ráda, jsem sama sebou a Ty můžeš být také Skutečný rozhovor mezi jednou ze čtenářek a mnou Malý úkol, který Ti může pomoci odpusit (si) Perličky z projektu... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bez filtru. Přihlašte se a napište ho.

JancaMia
28.04.2024 5 z 5

Skvělá knížka pro mladší ročníky, nicméně Kristýně moc fandím za to co dělá.

Eva_Skala99
14.11.2023 5 z 5

Kristýnka je skvělý človíček se srdcem a rozumem na správném místě. Určitě doporučuji přečíst každé jak dospívající dívce, tak dospělé ženě. Pomůže člověku nejen vážit si sám sebe a mít vyšší sebevědomí, ale uvědomit so i svou vlastní hodnotu. Doporučuji! Kristýnko děkujeme za lidi, jako jste vy!

jajinka013
28.04.2022 5 z 5

Kristý a její projekt za normální holky sleduji už od jeho začátku, takže jsem věděla do čeho jdu. Knížka je čtivá, hezky graficky zpracovaná a přečetla jsem ji téměř na jeden zátah. Myslím si, že je knížka vhodná jak pro dospívající dívky, tak pro dospělé ženy. Pokud bych měla dceru určitě bych jí knížku pořídila. Škoda, že tahle knížka nebyla, když jsem sama byla v dospívajícím věku, určitě by mi pomohla si některé věci a pocity uvědomit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bez filtru v seznamech

v Právě čtených8x