Bez teba to nie je ono přehled

Bez teba to nie je ono
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491783/bmid_bez-teba-to-nie-je-ono-QiI-491783.jpg 4 360 360

Vráťte sa na letné pláže Jenny Hanovej v druhom pokračovaní úspešnej série Letná láska. Belly každý rok netrpezlivo odpočítavala dni do leta, no nie tento. Pláž, slnko, more a skvelú spoločnosť mali vystriedať nudné mesiace strávené v meste. A ešte k tomu doma a so zlomeným srdcom. Kiežby toto leto vôbec neprišlo! Jedného dňa však Belly zazvoní telefón a zisťuje, že Conrad zmizol. Belly hneď vie, že jediné miesto, kde dokážu dať všetko do poriadku a kde sa Conrad isto schováva, je ich plážový domček. Podarí sa im znovu objaviť to jediné, čo ich spája? Zachránia leto a Bellino zlomené srdce?... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

It's Not Summer Without You, 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bez teba to nie je ono. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (60)

Bety093
14.09.2024 4 z 5

Za mě moc fajn kniha. První díl byla ale lepší a stejně jako v seriálu, který jsem viděla před tím, mi Belly začíná vadit. Nedokáže se rozhodnout a ničí tím oba kluky. Tohle je jedna z mála situací, kdy musím říct, že zpracování seriálu se mi líbí víc než kniha. Jinak se ale knížka četla rychle, třetí díl si určitě přečtu a možná sáhnu i po dalších knihách autorky. Doporučuji.

Always a reader
30.08.2024 4 z 5

Stejně jak u prvního dílu, seriál za mě lepší.
Tuším, že dočtu sérii, ale po další autorčině knize už nesáhnu.

sola_lupa
30.06.2024 3 z 5

Příběhem se jedná o moc fajn oddechovku a ráda bych ji doporučila. Jen se děsím, co bude v pokračování. Protože za mě by to takhle mohlo klidně skončit a byla bych spokojená jako želva. Bohužel čekám nepěkné zvraty.
ALE! Před čtením se předem obrňte. Knížka neviděla korektora ani z jedoucího vlaku. Místy byly ty chyby dost nepříjemné, a přestože jsem četla od stejného vydavatele i horší, pořád je v ní chyb jako máku.

Město v oblacích, Území vlků a další knižní novinky (18. týden)

01.05.2022

Knižní novinky (42. týden)

14.10.2019

Knižní novinky (11. týden)

10.03.2019

Budoucnost není jistá. Ale pořád je moje. - Belly

Kniha Bez teba to nie je ono v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech9x