Bez tebe napořád přehled

Bez tebe napořád
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539569/bmid_bez-tebe-naporad.png 4 183 183

Elsie Porterová je průměrná dvacátnice, které se přihodí něco, co do průměru rozhodně nepatří. Jednoho deštivého dne v New Yorku se vydá koupit pizzu pro jednoho. Nečeká, že by se v obchodě s někým setkala… a už vůbec ne s někým tak okouzlujícím a atraktivním jako Ben Ross. Chemie mezi nimi je okamžitá a elektrizující. Ben nevydrží počkat ani dalších čtyřiadvacet hodin, aby ji pozval na rande. Během pár týdnů se do sebe oba po uši zamilují a v brzy se potají vezmou. Jen devět dní poté srazí Bena na kole auto a on na místě umírá. Elsie slyší v bytě sirény, ale než se dostane dolů, Bena už odvážejí v sanitce. V nemocnici pak musí čelit své neznámé tchyni Susan, která vůbec netuší, že se její syn oženil a že Elsie existuje. Příběh Susanina uzdravování se proplétá s Elsiinou a Benovou tragickou romancí. Bez tebe napořád je dojemnou připomínkou toho, že existuje víc než jeden šťastný konec.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Kontrast Vintage

Forever, Interrupted, 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bez tebe napořád. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (45)

mia.com
04.06.2024 3 z 5

Ja od teto autorky miluju uplne vsechno a az ted mi nejak vyslo cist prvotinu. Je to teda hodne poznat, ze to je prvotina, takze tu kritiku beru mirneji. Tema je jako vzdy zajimave, ale jak mam z jejich dalsich knih hned po chvili dojem, ze vsechny postavy davno znam a vsechno s nimi prozivam, tady se nejak nestalo. Proste smutny pribeh vyrovnavani se se smrti, ale ze bych u toho chtela brecet a nejak vic me to zasahlo, to ani ne.

Terezka_U
27.03.2024 3 z 5

Mám z toho trochu smíšené pocity. K autorce mám ambivalentní vztah. Přijde mi, že má zajímavé neotřelé nápady, bohužel spisovatelsky to ale není žádný zázrak.

Téma mě zaujalo a nápad s prolínáním časových rovin se mi moc líbil. Kniha díky tomu byla dynamická. Bohužel mi postavy moc nepřirostly k srdci a často jsem se během čtení přistihla u toho, že zpochybňuji velikost jejich lásky. Autorka se často opakovala (například věta o tom, že už neví, jaké je to se smát) a v některých chvíli na můj vkus až příliš tlačila na pilu. Poloviční počet stran by možná knížce výrazně prospěl - to je ale víceméně pocit, který jsem si zatím odnesla ze všech knih od TJR.

iceVS
06.11.2023 4 z 5

Já nevím...
Žal mladičké vdovy mě úplně neoslovil. Přesto uznávám, že je to hodně dobře napsaný. Spíš až jako nějaká psychologicko-motivační literatura. Ale zároveň toho bylo až moc, takový zacyklený.
Nicméně za myšlenku "šedesát je nových čtyřicet" dávám čtyři hvězdy. Jupí, je mi něco přes třicet a všechno je žůžový :-D

Zatím zde není žádná související novinka.

Knížky v knihovně voní. Voní nejlíp na světě, když nepočítám vůni jednoho polštáře zavřeného v plastovém pytli. - Elsie

Láska je láska. Když ji ztratíš, máš pocit, že je to ta nejzkurvenější katastrofa na světě. Prostě kurevská bolest. - Susan

Kniha Bez tebe napořád v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x