Bez výstrahy přehled

Bez výstrahy
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353904/bmid_bez-vystrahy-zI6-353904.jpg 4 244 244

Hannah má za sebou skvelý deň. Vracia sa z firemného školenia, kde sa dozvedela o svojom budúcom povýšení. Teší sa, ako túto skvelú novinu oznámi svojmu priateľovi, s ktorým šťastne žije už štyri roky. Keď však vojde do domu, zistí, že Matt je preč. A s ním aj všetky jeho veci, fotografie, účty na sociálnych sieťach, dokonca vo svojom mobile nenašla ani jeho číslo. Vytratil sa jej zo života, akoby v ňom ani nikdy nebol. Zúfalá Hannah sa rozhodne vypátrať ho, no vtedy sa začnú okolo nej odohrávať čudné veci.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Gone Without a Trace , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bez výstrahy. Přihlašte se a napište ho.

martisko3
04.04.2024 3 z 5

Překvapující konec, docela napínavé, ale hlavní postava pro mě velmi nesympatická.

jarkaska
27.02.2024 4 z 5

Tuto knihu jsem několikrát odložila, protože jsem potřebovala přečíst jiné knihy.
Teď jsem konečně knihu začala číst, ze začátku mě to moc nebavilo. Ale pak jsem se do děje začetla a jen čekala, jak to dopadne. Musím říct, že takový konec jsem nečekala.

adelinka
02.11.2023 4 z 5

Neviem čo som čakala, ale dobré. Také psycho....ale mala som tam také malé tušenie, čo za tým je, no dobrý som mala odhad....

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bez výstrahy v seznamech

v Právě čtených1x