Biblická poezie / Biblické aforismy přehled

Biblická poezie / Biblické aforismy
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470226/bmid_biblicka-poezie-biblicke-aforismy-U9Y-470226.jpg 5 2 2

Jedna kniha spojující dvě různé formy literární zkratky. Ve slovy přesycené současnosti působí hutná poezie a břitké aforismy jako balzám na duši. Bez zbytečných příkras jdou k jádru věci. Na stranách knihy se představuje český originál textu současně s jeho anglickým překladem. Obrazový doprovod tvoří patnáct barevných koláží spojujících tradiční pravoslavnou ikonografii s moderní abstraktní malbou. Biblicky ukotvená křesťanská víra autorů nezapře různost svého původu. Citlivým srdcem vyjadřovaná poezie vyvěrá z východního pravoslavného světa. Logické pointy aforismů jsou doma v západním evangelickém myšlení. Spojení těchto dvou přístupů v jedné knize staví čtenáře před volbu otevřít knihu z jedné nebo z druhé strany dle momentální nálady. Hodí se k rannímu zamyšlení, zpříjemní volnou chvilku u kávy nebo posledních pár minut před usnutím.... celý text

Humor Poezie Citáty a přísloví
Vydáno: , TG Tisk

Biblical Poems / Biblical Aphorisms , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Biblická poezie / Biblické aforismy. Přihlašte se a napište ho.

16.06.2021 5 z 5

Rozhovor s oběma autory vysílal Český rozhlas 13.5. 2021: https://brno.rozhlas.cz/spisovatel-a-bezec-pavel-kosorin-ucte-se-za-pochodu-nebude-vas-tolik-bolet-zadek-8493450?fbclid=IwAR38Ln83XHfTlpbuFrv6n85cc7HrnIbCsapGRGr-BcPYz9L8PHmvLnt66Qk

07.06.2021 5 z 5

Reportáž o knize v České televizi z 30.5. 2021https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1098528273-krestansky-magazin/321298380040007/obsah/843033-kniha-aforismu-a-biblicke-poezie

08.04.2021 5 z 5

Novinka "jara v uzávěře" rozjasňuje mysl a vnáší úsměv do tváře. Dvojice Dvořák/Kosorin se ukazuje jako silné duo, která má co říci. Hned jsem jí koupil několikrát jako dárek pro blízké přátele.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Biblická poezie / Biblické aforismy v seznamech

Autoři knihy