Bílá paní na hlídání přehled

Bílá paní na hlídání
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193132/bmid_bila-pani-na-hlidani-193132.jpg 4 38 38

Jediná paní, která zvládne uhlídat neposedná čtyřčata Barnabáše, Matyáše, Tobiáše a Uriáše Černých, je Bílá paní. Přesvědčí vás o tom nápaditá a hravá obrázková knížka podle stejnojmenného večerníčku České televize, který se na obrazovce objeví v říjnu 2013. Paní Černá, maminka čtyřčat, pracuje jako restaurátorka starých obrazů a tatínek, pan Černý, je důstojník na zaoceánském parníku. Jejich kluci jsou pěkná čísla. Ze školky je vyloučili, protože ji vytopili až po střechu, když si hráli na piráty, a žádná paní na hlídání u nich nevydrží ani hodinu. Paní Černá je na ty čtyři rošťáky sama. Tedy až do chvíle, kdy se seznámí s paní Bílou, která to s kluky umí přímo zázračně. Je to totiž opravdová strašidelná Bílá paní ze zámku. O tom, že umí ledajaká kouzla, ale maminka nemá ani tušení. Takové věci se přece nedějí! Kluci však vědí své…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bílá paní na hlídání. Přihlašte se a napište ho.

LunaL.
18.02.2024 5 z 5

V knihovne jsme narazili na puvodni vydani Bile pani. Deti cteni vzdaly po dvou kapitolach, ja byla zvedava a knihu docetla.. a bylo to zklamani! Kniha ma urcite dobry napad, ale jsem rada, ze se tvurci Vecernicku nedrzeli predlohy! Jak Bilou pani miluje cela nase rodina, tak tahle knizka bohuzel nenadchla :(

LunaL.
25.06.2023 5 z 5

Mame tri deti, vcetne dvojcatek. Proto je pro nasi rodinu tema blizsi a a predstava ctyrcat jeste o neco desivejsi.. :-D Vecernicek jsme si oblibili hned, z knizky jsme take nadseni :) Hlavne Poprask v raji a Bezhlava laska cteme porad dokola! Knizka ma u deti uspech a ja casto zavidim pani Cerne pani Bilou.. :-)

adela2316
22.03.2023 5 z 5

Bíííílááá paní.... příběhy me i děti bavily, mame rádi i televizní podobu. Moc pěkné jsou i ilustrace.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bílá paní na hlídání v seznamech

v dalších seznamech2x

pro děti od 8 let