Biomanželka přehled

Biomanželka
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297291/bmid_biomanzelka-Ifb-297291.png 3 1121 1121

Biomanželka/Biomanžel série

„Od začátku jsem přesvědčena, že Mojmírovo manželství s Hedvikou je moderní soft verzí pradávného příběhu o Modrovousovi, který vraždí své ženy. Jistě jej znáte: nezkušená kráska se provdá za chlípné bohaté monstrum, které jí naoko poskytuje svobodu, ale ve skutečnosti zabíjí její přirozenou krásu, talent a nespoutanost,“ říká dula, vypravěčka nové knihy Michala Viewegha Biomanželka. Dula je zprvu jen průvodkyní manželčiným těhotenstvím a porodem. Svou rodičku však neopouští ani poté, takže následujících sedm let s Hedvikou a jejím manželem bydlí — to je výchozí situace humoristického románu nejpopulárnějšího českého spisovatele. „Zdánlivě humoristického,“ upřesňuje autor. „A nemohu bohužel popřít, že je to román částečně autobiografický.“... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Biomanželka. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (231)

Hani77
12.10.2024 4 z 5

Váhala jsem mezi 3 a 4*, protože jsem docela soucítila s manželem a některé jeho postřehy byly docela trefné. Pro mě jedna z lepších Vieweghových knih. Akorát mě zklamalo, že to vlastně nemělo žádnou pointu.

semmi
26.07.2024 1 z 5

Přišlo mi to takové nijaké, žádné.

Erys
22.06.2024 odpad!

ztráta času.

Nový román Michala Viewegha: DULA

15.10.2021

Knižní novinky (7. týden)

10.02.2019

Knižní novinky (6. týden)

03.02.2019

Kniha Biomanželka v seznamech