Birthday Girl přehled

Birthday Girl
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/530891/bmid_birthday-girl-65b4ae39506b6.jpg 4 452 452

Jordan je devätnásťročné dievča, ktoré pochádza z veľmi zlých rodinných pomerov. Dá sa dokopy so svojím najlepším priateľom, Coleom a začnú spolu bývať. Jordan chodí na vysokú školu, pracuje v miestnom bare a vo vzťahu je tou zodpovednou. Počas jej narodenín, ju Cole nevyzdvihne z práce tak, ako mal. Rozhodne sa teda, že si zájde do kina a tam narazí na Pikea. Po príjemne strávenom čase sa ich cesty majú rozísť. Čoskoro však zistí, že Pike je Coleovým otcom. Cole zapríčiní, že ich vyhodia z bytu a Pike im ponúkne, aby sa nasťahovali do domu k nemu. Ako má Jordan vydržať v dome so svojím priateľom a jeho otcom, ktorý je dokonalým príkladom muža, ktorého by chcela?... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , Pandora

Birthday Girl, 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Birthday Girl. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (85)

pollyn
26.09.2024 3 z 5

Evidentně jsem jediná koho zaráží četnost slova "lufa" v milostném románu:
"Hlavou mi bleskne představa sprchy, vzpomenu si na jeho lufu a zahoří mi tváře."
"Přitiskne mě ke stěně. Ostře se nadechnu a pustím lufu."
Osm luf na jednu knihu je fakt příliš.

petusska01
09.09.2024 4 z 5

No ja musím povedať, že som čakala úplne niečo iné. Najprv som knihu odkladala lebo som si predstavovala podvádzanie a že ako si budem vážiť hlavnú hrdinku, keď tam bude šaškovat s nejakým starým úchylom :). No tak to som sa veru ani len náhodou netrafila. Jordan bola taká milá, šikovná, bože až mi jej ľúto bolo ako sa k nej všetci hrozne správali. Aj Cole, ten kreten. A Pike, ten vôbec nepôsobil ako uchyl, napriek teda vekovej rozdielu a ze išiel "proti synovi" . Autorka naozaj túto zapeklitú zápletku veľmi pekne podala, že akoby ani Jordan ani Pike neboli za zloducha. Z knihy sršalo eroticke dusno, keď spolu títo dvaja boli. A potom aj emócie, keď museli byť od seba. Jordan sa zachovala správne, naozaj mi táto ženská postava bola po chuti. Aj keď niektoré tie vzajomne zlomyselnosti si mohli odpustiť, ale dotváralo to to emocionálne napätie medzi nimi. Koniec bol taky vselijaky, asi by som si ho vedela aj inak predstaviť, ale som rada, ze to dopadlo ako to dopadli:) btw videla som na booktoku ze tato kniha má byť veľmi spicy, ale tak ja už neviem čo ja čítam, ale neprišlo mi to tak ze by tam boli nejaké prehnane sexi scény. Skôr asi kvôli tomu pocitu zakázaného a vekovej rozdielu. Môže byť. Odporúčam. Nebojte sa toho.

Toledo
26.08.2024 5 z 5

Když jsem četla anotaci knihy, skoro jsem knihu odložila na druhou kolej, ale vyšší hodnocení mě přesvědčilo dát jí šanci. A vůbec toho nelituji, byla to perfektní oddechovka, opravdu se nebojte toho tématu "otec mého přítele" - není to tak hrozné, jak se na první dobrou zdá :D

Žebříček 10 nejčtenějších knih (březen)

15.03.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (8. týden)

28.02.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (7. týden)

21.02.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Birthday Girl v seznamech

v Právě čtených13x