Bitcoinové peníze: Jak v městečku Bitville objevili dobré peníze přehled

Bitcoinové peníze: Jak v městečku Bitville objevili dobré peníze
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472901/bmid_bitcoinove-penize-6553ab4432065.png 4 16 16

Jednoduchá kniha pro děti, dospělé i seniory. Dozvíte se jak fungují peníze a proč potřebujeme Bitcoin. Publikace na základě příběhu o směně zboží seznamuje děti s hodnotou peněz, s jejich vznikem. Náhle však přichází mezi partu dětí záhadný chlapec, který nabízí ještě jiný způsob měny: Bitcoin.

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl Pro děti a mládež
Vydáno: , Braiins Publishing

Bitcoin Money: A Tale of Bitville Discovering Good Money, 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bitcoinové peníze: Jak v městečku Bitville objevili dobré peníze. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (3)

Johncze
06.07.2024 4 z 5

Určitě chvályhodný počin, jelikož osvěty není nikdy dost a zvlášť v dřívějším věku. Je to pojato opravdu jednoduše a na pár stránkách, takže to účel může splnit. Obecně mi z toho ale smrděl příliš doslovný překlad a zaměření na americké publikum (to však není problém knihy).

tomexx
28.05.2022 4 z 5

Ja osobne by som to napísal inak. Ale keďže som to nenapísal a myslím, že stále je to dosť dobrý úvod do Bitcoinu, dávam 4 hviezdičky.

AkaBurak
25.12.2021 5 z 5

Kniha velmi stručně vysvětluje jak funguje bitcoin. Doporučuji všem, pro koho je toto téma náročné na pochopení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bitcoinové peníze: Jak v městečku Bitville objevili dobré peníze v seznamech

v Právě čtených1x

peníze příběhy pro děti bitcoin

Autorovy knížky

Michael Caras