Blackout přehled

Blackout
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/544413/bmid_blackout.jpg 3 27 27

Šestice bestsellerových autorek přináší okouzlující, vtipné a dojemné příběhy plné vřelého pohlazení a lásky, která jasným světlem září skrze temnotu. V horkém letním New Yorku vypadne proud. Jiskry lásky a přátelství ale žádná temnota nezastaví. Přímo uprostřed rozpáleného města si k sobě nachází cestu šest dvojic. Někteří se vidí poprvé v životě, jiní už spolu nechtějí mít nic společného. Avšak neočekávaná událost změní plány všem. Přichází čas nových lásek, osobních prozření a dost možná se všichni setkají na jednom místě. Město bez elektřiny má moc spojovat to, co se zdálo navždy rozdělené. Šestice autorek vytvořilo moderní příběh o lásce, kterou najdete tam, kde byste to nečekali. Jejich postavy si zamilujete – mají své chyby, ale uvědomují si své místo na světě a sílu lásky. Tak jako my všichni. Když zhasnou světla, lidé odhalí své skryté pravdy. Láska rozkvétá, přátelství se proměňuje a objevují se nové možnosti.... celý text

Literatura světová Povídky Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Jota

Blackout, 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Blackout. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (7)

PetraBery
21.09.2024 3 z 5

Od knihy jsem asi čekala něco jiného, úplně mě to neoslovilo. Šest autorek, kdy se jednotlivé linky na konci setkají. Za pár měsíců si z knihy moc pamatovat nebudu bohužel.

Boženka2
29.02.2024 1 z 5

Měla jsem velký problém to vůbec dočíst. Přišlo mi to zplácané, divné, jako nějaká násilně vyrobená červená knihovna pro mládež tmavé pleti. V knize běžně používaný výraz černoši. Pokud se tam objevil běloch, tak jenom jako trapná postava. Měla jsem v úmyslu knihu předat svým dospívajícím vnoučatům, ale neudělám to. Kniha má možná význam v zemi, kde vznikla.

Mantikocka
03.12.2022 odpad!

Hrozná hovadina, hlavně že tam dle dnešního trendu byli BI, les, a další "menšiny" co se v poslední době hrozně potřebují zviditelňovat :(
Jinak, syrové, nedotažené a celkem špatně zpracované. Navíc každá z autorek píše jinak a tím to působí moc divně.
Jo, a vzkaz pro editora a nakladatelství: "Přechýlit jména šesti amerických autorek je pěkná zhovadilost!"

Knižní novinky (48. týden)

28.11.2021

Kniha Blackout v seznamech