Bod nula přehled

Bod nula
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499682/bmid_bod-nula-L8T-499682.jpg 4 78 78

Blix a Rammová série

Bývalá kráľovná bežeckých tratí Sonja Nordstrømová záhadne zmizne krátko po vydaní svojej kontroverznej autobiografie. Keď do jej odomknutého domu vojde novinárka Emma Rammová, nájde na televízore pripevnené jej štartovné číslo. Prípad pridelia vyšetrovateľovi Alexandrovi Blixovi, ktorý sa stále nevie vyrovnať s tým, ako pred rokmi skončila rukojemnícka dráma, kde mal len stotiny sekundy na správne rozhodnutie. Okolnosti spôsobia, že Rammová a Blix musia pri vyšetrovaní spolupracovať. Postupne prichádzajú na to, že Nordstrømovej zmiznutie je len jedným dielikom presne premysleného plánu. Scenára, ktorý napísal metodický a nemilosrdný vrah. Po ničom netúži tak, ako po pozornosti publika. A má sa ním stať celá krajina.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Premedia

Nullpunkt, 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bod nula. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (19)

ArwenAragorn
18.08.2024 5 z 5

81%

"Člověk nemá větší hodnotu jen proto, že je známý nebo že umí hrát fotbal."
Perfektní thriller! Alex Blix se tady poprvé setkává s Emmou Rammovou. Seznamujeme se tady s celým policejním týmem i s novým přírůstkem na oddělení - Kovicovou, schopnou policistkou, kterou dostane Blix na starost. Vrchní komisař vyšetřuje vraždy celebrit, o kterých dostane Emma jako novinářka úkol psát. Přitom se seznámí s Blixem, jsou spolu v kontaktu a Emma má dobré nápady, které vyšetřování posouvají dál. Emma se pak taky dozví, že Blix k ní má i osobní vztah. Zároveň je to jeho noční můra.
Knížka má spád, je hodně napínavá, má hromadu zvratů, sériový vrah je nevypočitatelný a je odhalen až v úplném závěru, který je současně nervy drásající záležitost. Předtím je v ohrožení života Emma, teď zase Blixova dcera Iselin. Pak je tu ovšem epilog, na jehož konci jsem skřípala zuby.
Ráda doporučím, užijte si knížku jako já!

Gracian1964
27.05.2024 3 z 5

Zapovedal som sa, že už nebudem čítať severskú krimi, tak nechápem, prečo som to porušil. Nebolo to zlé, ale prešpekulované a vykonštruované, až - až. Nemyslím si, že by sa toto mohlo stať v skutočnom živote, hm... ale ktovie....

Simstr
26.09.2022 5 z 5

Za mě skvělé čtení. Děj mě držel v napětí do poslední stránky. Záruka kvality oba autoři. Mohu jen doporučit.

Knižní novinky (33. týden)

09.08.2020

Knižní novinky (32. týden)

02.08.2020

Knižní novinky (31. týden)

28.07.2019

Kniha Bod nula v seznamech