Milenec lady Sofie přehled

Milenec lady Sofie
https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94517/milenec-lady-sofie-94517.jpg 4 338 338

Bow Street Runners série

Hoci Sofia Sydneyová pochádza zo vznešeného rodu, po tragickej smrti rodičov skončí spolu s bratom Johnom na ulici. Neskôr pracuje ako slúžka u vzdialenej príbuznej a John sa z jej života vytratí. John sa stáva sa súčasťou londýnskeho podsvetia a živí sa krádežami. Keď ho chytia, skončí ako väzeň na trestaneckej lodi, kde zakrátko zomrie na choleru. Jediným cieľom Sofie je pomstiť jeho smrť a zdiskreditovať policajného sudcu Rossa Cannona, pretože pre jeho nespravodlivý rozsudok prišla o brata. Odhodlaná Sofia prenikne do Cannonovho úradu aj súkromia a zistí, ako žije. Zvádza ho, stáva sa preňho nevyhnutnou, a to len preto, aby ho úplne zničila, rozorvala mu dušu a zlomila srdce. Láska si však nájde cestu aj do jej srdca. Sofia podľahne vášni, a hoci sa zo všetkých síl usiluje dodržať sľub, ktorý si dala, niečo v jej vnútri sa búri. Ross Cannon má zasa veľa práce s vyšetrovaním zločinov nekorunovaného kráľa londýnskeho podsvetia Nicka Gentryho. Ako do ich životov zasiahne práve táto tajomná postava?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Lady Sophia's Lover , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Milenec lady Sofie. Přihlašte se a napište ho.

Senza Jenka
31.07.2023 4 z 5

Bylo to výrazně lepší, než jednička. Ubrala bych sexu - to jak ji neustále svlékal a ohmatával na naprosto nemožných poloveřejných místech bylo prostě moc. Se šaty a náhrdelníkem to bylo jasné od začátku a Gentry... tam mě napadaly jen dvě varianty a tahle byla lepší, bezpečnější. Hlavně z dlouhodobého hlediska.

rampapa
04.01.2023 5 z 5

Na tenhle díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Knížka se mi moc líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Lee7
15.08.2021 4 z 5

Moc jsem se bavila, styl spisovatelky mi sedí.. nenechá vás bez humoru a šibelský příběh k tomu. K dalšímu dílu se nemůžu dočkat.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Milenec lady Sofie v seznamech

v Právě čtených3x