Breviář fantastické holky přehled

Breviář fantastické holky
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309721/mid_breviar-fantasticke-holky-wcn-309721.jpg 5 4 4

Jaká je Fantastická Holka? Elegantní, chytrá a zábavná dívka, kterou lidé obdivují a mají rádi. Vyzná se v pravidlech společenského chování a se šarmem zvládá všechny oblasti moderního života: práci, přátelství, lásku i sex. Že vy taková nejste? Nevadí, tato příručka vám poskytne neocenitelné rady jak toho dosáhnout. Dokážete odpovědět na otázku, která vidlička se používá na rybu a kdo komu otevírá dveře (například otočné)? Znáte etiketu při půjčování peněz, dvoření, sexu, nakupování, telefonování či v restauraci? Umíte se chovat k těhotným ženám, gayům, lesbičkám, milencům svých známých, bezdomovcům, vyléčeným alkoholikům, kuřákům či slavným přátelům (jestli nějaké máte)? Víte, co dělat, když v zaměstnání povýšíte nebo naopak dáváte výpověď, do jaké míry je vhodné se mimopracovně stýkat s kolegy, jak se chovat za volantem, na večírcích a k partnerovi při známosti na jednu noc? Pokud ne, nezoufejte! To vše vám Fantastická Holka a její dvě kamarádky předvedou názorně, protože jejich zážitky a zkušenosti ve formě zábavného příběhu jsou nedílnou součástí tohoto netradičního breviáře pro mladé všech věkových kategorií.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Breviář fantastické holky. Přihlašte se a napište ho.

Sasha001
28.04.2023 5 z 5

Můj prepubrtální průvodce dospělým životem. Dřív super, dnes už by to chtělo trochu aktualizovat.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Breviář fantastické holky v seznamech

Autorovy knížky

Kim Izzo