Brousek pro tvůj jazýček přehled

Brousek pro tvůj jazýček https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113798/bmid_brousek-pro-tvuj-jazycek-LSi-113798.jpg 5 63 63

Výborná pomůcka pro budoucí čtenáře, k poznávání písmen. Ke každému písmenu je pěkná básnička, doplněná obrázkem. Knížku je vhodné využít i pro trénování paměti pomocí básniček, i u dětí předškolního věku

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Brousek pro tvůj jazýček. Přihlašte se a napište ho.

boxas
31.07.2023 5 z 5

Čteme si s vnoučkem.
Říkanky jsou krátké, vtipné, dobře se pamatují a třeba mu pomůžou zvládnout i to R a Ř! :-)

Gaeberys
17.07.2023 3 z 5

Pěkné ilustrace. Jinak takových knih s říkankami jsou snad stovky a ne každé dítě baví je opakovat. Oceňuji víc například knihu Logopedické písničky, kde jsou často vtipné texty s melodiemi známých písniček - ty jsou pokladem pro naše děti, které nebaví básničky.

Rozari
06.12.2022 5 z 5

Našli jsme v knihoboxu na nádraží a teď čteme každý večer s naším dvouleťákem, má říkanky moc rád, líbí se mu i obrázky, hlavně ten chlapeček na houpacím koni, co vypadá jako Večerníček :-)
A hlavně to malé dítě vnímá rytmus a zvuk jednotlivých hlásek, při čtení si dávám extra pozor na výslovnost, aby všechno pěkně rozuměl a naučil se sám vyslovovat. Výborná kniha.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Brousek pro tvůj jazýček v seznamech

v dalších seznamech3x