Budúcnosť je rýchlejšia, ako si myslíte přehled

Budúcnosť je rýchlejšia, ako si myslíte
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/498334/bmid_buducnost-je-rychlejsia-ako-si-mysl-dt0-498334.jpg 4 2 2

Vývoj technológií postupuje oveľa rýchlejšie, než sme si vedeli predstaviť. Za posledné desaťročie sme dosiahli taký technologický pokrok a vyprodukovali toľko bohatstva, aké sa ľudstvu nepodarilo za sto rokov. Umelá inteligencia, lietajúce autá, virtuálna realita, rozšírené možnosti 3D tlače, nanorobotika... V tieni veľkolepého rozvoja však stojí množstvo dôležitých a nezodpovedaných otázok. Ako spájanie technológií ovplyvní podobu sveta, celej spoločnosti a nás samotných? Dielo dvojice bestsellerových autorov pôsobivo a do hĺbky zobrazuje budúcnosť, ktorá už doslova klope na dvere. A v istom zmysle sa deje už teraz. No je to cesta, ktorou chceme naozaj kráčať?... celý text

Literatura faktu Věda
Vydáno: , Ikar (SK)

The Future Is Faster Than You Think, 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Budúcnosť je rýchlejšia, ako si myslíte. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

momo67
09.01.2023 5 z 5

Tak toto sú knihy ktoré ma desia a zároveň fascinujú. A vlastne ani neviem či by som sa chcel dožiť tých vecí, ktoré z toho akou rýchlosťou sa zmeny dejú a kam to všetko smeruje, vyplývajú.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Budúcnosť je rýchlejšia, ako si myslíte v seznamech