Čarodějka Winnie a kocour Wilbur přehled

Čarodějka Winnie a kocour Wilbur
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431094/mid_carodejka-winnie-a-kocour-wilbur-PZ1-431094.jpg 4 13 13

Nerozluční kamarádi Winnie a Wilbur spolu prožívají spoustu neobyčejných příhod. Winnie je totiž čarodějka (a ke všemu pořádně popletená!) a Wilbur je její věrný kočičí společník. V této nezaměnitelně ilustrované knize čekají na malé čtenáře hned čtyři příběhy plné kouzel a bláznivých dobrodružství. Jak se Winnie vypořádá s rozkazovačnou tetičkou? Proč se rozhodne vrhnout na úklid místní školy? Jak se kupuje strašidlo přes internet? A co si taková čarodějnice počne, když čeká návštěvu a nemá vůbec nic na sebe?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladá fronta

Mini Winnie , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čarodějka Winnie a kocour Wilbur. Přihlašte se a napište ho.

muchomurka
21.10.2022 5 z 5

Prvně jsme s Bambulkou z knihovny měly půjčený komiks. A ten se nám líbil. Když jsme narazily na další knížku o Winnie, zaujalo nás to. Nejprve jsem byla zklamaná, že to není opět komiks a knížku v knihovně chtěla nechat, ale Bambulka ji chtěla půjčit. A ještěže tak. Příběhy byly akorát dlouhé, u čtení jsme se hooodně nasmály a musíme číst stále dokola. Už je pomalu začínáme znát zpaměti. Blíží se čas, kdy ji musíme vrátit do knihovny, proti čemuž Bambulka protestuje. Takže já ji jdu objednat domů.

dohnálci
06.05.2021 5 z 5

Příběhy čarodějky Winnie nás prostě baví, takže i tato kniha nás pobavila.

amemamema
02.04.2021 5 z 5

Hodně srandovní!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čarodějka Winnie a kocour Wilbur v seznamech

v dalších seznamech2x