Čarodějnický grymoár tajných kouzel a zaklínadel přehled

Čarodějnický grymoár tajných kouzel a zaklínadel
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/186340/bmid_carodejnicky-grymoar-tajnych-kouzel-a-zaklinadel-186340.jpg 1 1 1

Kniha je součástí velkého čarodějnického setu. Najdete v ní užitečné, nejen základní informace o různých tématech týkajících se čarodějnictví, božstev, ročních období, atd.

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Ecce Vita

Witches Box of Magick , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čarodějnický grymoár tajných kouzel a zaklínadel. Přihlašte se a napište ho.

Skallarix
27.11.2018 1 z 5

Namíchaná wicca (pomotané pohanské rituály) s křesťanstvím, kabalou a hinduismem. Útlá knížečka, která kdysi byla asi prodávána v nějakém setu/boxu "pro čarodějky a čaroděje". Obávám se, že v nejednom případě narážíme i na slabý/špatný překlad... Knize se ale musí nechat její úžasné a velmi hezké grafické ztvárnění stránek a její kresby. Vizuální stránka je vážně povedená.

K této knize mám však jisté vzpomínky. Je to takový ten "poklad", o který jsme se se sestrou prali a navzájem si knihu brali, schovávali, kradli - a nemohli se dohodnout, čí vlastně ta kniha je. Otázka vlastnictví této knihy byla v našem vztahu velikým klínem po několik let. Inu, tak je to už šestnáct let nazpět... Takže knížečka samotná má pro mě spíše nostalgickou hodnotu, než cokoliv jiného.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čarodějnický grymoár tajných kouzel a zaklínadel v seznamech

v Právě čtených1x

2002  20%Čarodějnický grymoár tajných kouzel a zaklínadel