Mrazivá krutost přehled

Mrazivá krutost
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434686/bmid_mraziva-krutost-01U-434686.jpg 4 76 76

Cat Kinsellová série

< 2. díl

Rodina, která drží pohromadě. A tajemství, které je všechny drží v šachu. Na detektiva Cat Kinsellovou se v kavárně obrátí Joseph Madden. Jeho žena Rachel ho prý donutí zaplatit, ale nemůže – nebo nechce – prozradit podrobnosti. Protože to vše Cat považuje za pouhou manželskou roztržku, odkáže ho na místní policejní oddělení. Později se setkají znovu – když je Joseph zatčen za vraždu. Ale není to jeho manželka Rachel, kdo je mrtvý… Je Joseph Madden cizoložníkem, vrahem, nebo obětí? Jaké je tajemství, které spojuje členy této rodiny?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Stone Cold Heart , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mrazivá krutost. Přihlašte se a napište ho.

koki.veru
27.12.2022 5 z 5

Povedená detektivka. Zajímavá zamotaná rodinná zápletka, pěkné rozuzlení, no nenudila jsem se.

Parwana
20.11.2022 5 z 5

Po delší době dobrá detektivka, navíc s vyšetřovatelkou, která má sama škraloup a vyděračského strejdu za zády. Těším se na pokračování.

Sabina335
08.08.2022 4 z 5

Kniha mi přišla o něco slabší než první díl, chvilku trvalo, než se příběh rozjel.

Knižní novinky (9. týden)

23.02.2020

Kniha Mrazivá krutost v seznamech