Čert tě vem přehled

Čert tě vem
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376736/bmid_cert-te-vem-Oyc-376736.jpg 3 23 23

24 letý, krásný, mladý muž, Michal, co má rád sex, peníze a sám sebe. O deset let starší Marek, který už něčeho v životě dosáhnul a ví, co chce. Dva rozdílní kluci. Přesto se jednoho večera potkají na internetové seznamce. Má jejich setkání vůbec význam? Mají si ti dva co říct? O tom je novela Čert tě vem.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čert tě vem. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (3)

Katy_vKnihách
28.05.2024 3 z 5

Nevím úplně, jestli se tohle dá považovat za knihu jako takovou. Spíš jednoduchá povídka, která postrádá jakoukoliv hloubku. Na začátku to bylo velice povrchní, v té druhé půlce se autor snažil o jakési navodění pocitů, jenže na to už nebyl prostor vzhledem k délce. Přijde mi to dost odbyté a patrně vám to dlouho v hlavě ani nezůstane. I tak, snaha byla. Za mě tedy průměrné.

NikolaSkop
24.03.2022 2 z 5

Noooo, nemam co rict. Znovu uz tuto “knihu” neotevru :D

evineckY
16.04.2021 3 z 5

Jsem zmatená. Je to vůbec knížka, nebo povídka ? Kdyby autor dal tomu trošku děj a rozvinul nějaký příběh. Má to velký potenciál, ale toto by se vešlo na padesát stránek. Stále se opakující fráze a dojem, že to psal nějaký moc mladý začínající spisovatel.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čert tě vem v seznamech