Červenka přehled

Červenka
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501979/bmid_cervenka-63g-501979.jpg 4 3963 3963

Harry Hole série

Případ ilegálního obchodu se zbraněmi, který budete číst jedním dechem. 3. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. Harry během návštěvy prezidenta Billa Clintona v Norsku omylem postřelí jednoho agenta americké tajné služby. Ke svému údivu je ale povýšen na vrchního komisaře a přeložen k norské tajné službě. Ukáže se však, že byl takto odklizen do kanceláře, kde na něj čekají naprosto nudné a bezvýznamné případy. Do doby, než narazí na stopu pašeráků zbraní vedoucí až do řad osloské policie. Bezvýznamný případ už není bezvýznamný a kolotoč událostí se roztáčí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kniha Zlín

Rødstrupe, 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Červenka. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (602)

TerkinKnižnySve
25.09.2024 3 z 5

Ja a Harry sme ako na húsenkovej drahé raz dole potom hore a teraz zas dole.

Ano dej, príbeh bol dobrý - To čo Harry urobil na a začiatku - hold aj majster tesár sa sekne.

To kam sa Harry dopracoval, čo všetko odhalil parada.

Ale opäť ta politika Mam rada romány o 2. sv. ale v inom podaní v tom kde si aj poplačem, veru aj tu som mala chuť plakať ale pre niečo iné

Takže tretí diel u mňa opäť nič moc a som zvedavá na štvrtý

Pampalini
29.08.2024 4 z 5

Knihu som si prečítal ešte raz po rokoch a stále funguje celkom dobre. Asi prvá od autora, ktorú by som odporúčal prečítať. Príbeh má svoje mušky - s neohrabaným Märklinom by starec netrafil nič, použitá bola len kvôli zhode názvu s hračkou (asi sa to autorovi páčilo), motívy vrážd sú dosť pritiahnuté za vlasy, priveľa postáv, ktoré sa zlievajú. Na druhej strane sa to číta dobre, počet strán nevadí. Dosť čitateľov to vyčíta, všeobecne je vidieť trend rýchlych príbehov, prílišnej filmovosti. No, keď to pôjde takto ďalej, budeme tu mať leporelá pre dospelých. Krátke, jasné, ohurujúce obrázkami a so zrozumiteľnou pointou.

gabriela8591
08.08.2024 3 z 5

Dost chaotický začátek, spousta jmen (které jsem pak nedokázala zařadit, možná lepší si udělat seznam kdo je kdo), dlouho trvalo než jsem se začetla, což kazilo pak celou knihu.. konečně to není jen o zoufalém alkoholikovi.. chybělo mi dořešení ohledně Ellen :(

Velký knižní čtvrtek (20. 3. 2014)

16.03.2014

Jsem jediný, kterej tady nechápe, co je jádro pudla?

Když si lidi nemůžou sednout, jdou rychleji k věci.

Kniha Červenka v seznamech

v Právě čtených59x