Česká čítanka pro nejmenší přehled

Česká čítanka pro nejmenší
https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59333/ceska-citanka-pro-nejmensi-59333.jpg 5 18 18

Chcete dětem přečíst pohádku O kohoutkovi a slepičce, O řepě, O zvířátkách a loupežnících, O neposlušných kozlatech, O Palečkovi, O Smolíčkovi, O Budulínkovi, O perníkové chaloupce? Nebo je naučit nejznámější lidová říkadla? Nebo jim předčítat některé z nejkrásnějších pohádek a povídek, které napsali Josef Čapek, Ondřej Sekora, Bohumil Říha, Václav Čtvrtek, Eduard Petiška? Či si s dětmi recitovat nejpůvabnější verše našich básníků? To vše najdete v této knížce - malé drahokamy české literatury pro děti předškolního věku, které by děti tohoto věku měly znát.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Česká čítanka pro nejmenší. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (4)

petraj30
17.01.2020 5 z 5

Naše úplně první knížka, ze které jsem svým dětem (tedy nejprve synovi) začala číst. Krásná říkadla, básničky, povídačky a samozřejmě krásné pohádky, které musí každý znát. Doporučuji

Gaeberys
21.12.2018 5 z 5

Má nejoblíbenější knížka dětství a teď z ní ráda čtu našemu dítku. Najdete tam pohádky, říkanky, písničky, hádanky, .... Je to klasika, co nesmí chybět v dětské knihovně

mia.com
09.02.2018 5 z 5

Knížku jsme četli ve škole a já se do ní tak zamilovala, že jsem si vyprosila, ať mi ji rodiče koupí. Četla jsem v ní několikrát, moc mě to bavilo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Česká čítanka pro nejmenší v seznamech