České katastry od 11. do 21. století přehled

České katastry od 11. do 21. století
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/213458/mid_ceske-katastry-od-11-do-21-stoleti-213458.jpg 5 3 3

Je to první souvislá kniha s podobnou tematikou na našem trhu, která je určena geodetům, studentům, milovníkům historie, čtenářům literatury faktu a všem technicky zaměřeným čtenářům. Popisuje vývoj katastrů od úplných počátků do dnešní doby. Technické informace...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize České katastry od 11. do 21. století. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (3)

tessa.mik
23.01.2022 5 z 5

Jako upřímně mě tato kniha mile jpřekvapila. Sáhla jsem po ní jenom jako po materiálu ke zkoušce, ale musím říct, že jsem ji přečetla jedním dechem, je psána čtivě a jsou v ní obsaženy velice zajímavé informace o vývoji katastrů na našem území.

Maciiik
05.05.2021 5 z 5

Dobře sepsaná publikace; přehledně vystihuje to nejdůležitější, co o pátrání ve starých katastrech potřebujete vědět.

Boby17
14.10.2017 5 z 5

Zajímavá a přínosná knížka pro všechny milovníky historie i pro genealogy (možná i pro zeměměřiče, to ale nemohu posoudit). Přináší v kostce informace o způsobech mapování v českých zemích a o související evidenci majetku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha České katastry od 11. do 21. století v seznamech

v Právě čtených1x