Cesta zpátky k sobě přehled

Cesta zpátky k sobě
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488226/bmid_cesta-zpatky-k-sobe-PYH-488226.jpg 5 2 2

Neobyčejný příběh obyčejné dívky nás zavede na cestu kolem světa. Podíváme se do exotických krajů Jižní i Střední Ameriky, Havaje, Indonésie, Indie a dalších míst. Kniha je plná neuvěřitelných příběhů a je doplněná autentickými zážitky cestovatelky, která nesbírá jen počet procestovaných zemí, ale zajímá se především o život a kulturu místních obyvatel. Ovšem nejedná se o typický cestopis, celá kniha je protkána spirituální červenou nitkou životní cesty, která nám ukáže, jak je důležité spojit se se svou intuicí, překonat strach a hledat pravdu sám v sobě. Inspirativní a motivující pro čtenáře všech generací nabádající k pozitivnímu myšlení, lásce, přátelství a úzkému spojeni s léčivou přírodou.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cesta zpátky k sobě. Přihlašte se a napište ho.

evrdli
19.05.2023 5 z 5

Karloína mě oslovila už v rozhovorech. Je krásně impulzivní, spontánní a děkuji za krásné dobrodružství s cestopisem i za trochou prožité psychadelie. Krása, díky moc.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cesta zpátky k sobě v seznamech

v Právě čtených1x

Autorovy knížky