Charles: Příběh, o němž se mlčí přehled

Charles: Příběh, o němž se mlčí
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/105880/charles-pribeh-o-nem-105880.jpg 4 14 14

Objektivní popis života britského následníka trůnu prince Charlese, jeho život a rozpad manželství s princeznou Dianou, příprava prince na budoucí královskou úlohu od útlého dětství.

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Columbus (ČR)

Charles: The Untold story , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Charles: Příběh, o němž se mlčí. Přihlašte se a napište ho.

Vidlička
02.07.2020 2 z 5

Tak jsem čekala, že se dozvím něco, co jsem ještě nevěděla, ale splnilo se mi to jen v části o Charlesově školních letech (spojitost s Monty Pythonovými Tomkinsonovými školními lety čistě náhodná?). Přiznávám, drbání o mé oblíbené královské rodině já můžu, i když se stydím sama před sebou, ale mám radši, když to má víc "oficiální" a slušnou formu než tu bulvární. To jsem se tady nedočkala. Je to pochopitelně jen škvár, navíc ještě hrozně literárně a stylisticky splácanej. Dala bych jen jednu *, ale protože autor taky očividně nesnáší Dianu, jednu mu ještě přihodím.

4444913
02.04.2019 5 z 5

Velmi podrobná a zasvěcená kniha.Pokud vím,autor je bývalým spolužákem prince Charlese takže nepotřebuje čerpat informace z různých vydaných knih a neopakuje tedy nesmysly které někdo poslal do světa,další je použil ve své knížce a nakonec se naplní heslo o tom že 100xopakovaná lež se stává pravdou.

cleopatra11
30.08.2014 5 z 5

Přečetla jsem jí jedním dechem..zajímavý pohled na mládí Charlese, kdy byl již od útlého věku doslova odstrkován na druhou kolej.Předzvěst budoucnosti...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Charles: Příběh, o němž se mlčí v seznamech

Diana, princezna z Walesu, 1961-1997